קרינת בנייה ירוקה

קרינה בנייה ירוקה

 

שני נושאים שבשנים האחרונות יש ביניהם קשר הדוק הם הנושא של קרינה והנושא של בנייה ירוקה. מדובר בשני נושאים שלכאורה אין ביניהם שום קשר אך בעצם בתקופה שבה השמירה על איכות הסביבה עולה למודעות הציבורית ויש עיסוק רב בה - נפגשים גם קרינה בנייה ירוקה והופכים לכדי נושא אחד. הקשר בין שני אלה הוא שהבנייה הירוקה עושה שימוש בחומרי בנייה וטכניקות שגם מזרזות באופן משמעותי את פרק הזמן של תהליך הבנייה וגם עושה שימוש בחומרי גלם ידידותיים יותר לסביבה.

קרינה אלקטרומגנטית (המכונה גם בשם קרינה בלתי מייננת) היא הקרינה הנפלטת ממכשירי הטלפון הניידים החכמים וממכשירי חשמל. כאשר מבנה מסוים נבנה תוך שמירה על עקרונות של בנייה ירוקה - הקרינה שתיפלט מהמכשירים שיהיו בו לא תצטבר ותוכל להתנדף החוצה דרך חומרי הגלם הקלים יותר שמהם עשוי המבנה. קרינה בנייה ירוקה היא הנושא המדובר ביותר בשנים האחרונות ואנשים רבים מבינים את הפוטנציאל הגלום בסוג בנייה זה, שכן יש בו יתרונות רבים.

 

למה לבחור בטכניקת קרינה בנייה ירוקה

 

כאמור, מדובר בעצם בשני נושאים שעלו בשנים האחרונות למודעות הציבורית ואט אט תופסים תאוצה. השמירה על איכות הסביבה תמיד נמצאת בדיון הציבורי ואנשים רבים עושים כל שביכולתם על מנת לשמור על הסביבה (אוויר, מים וקרקע) מזיהומים הן על מנת לשפר את איכות החיים כאן ועכשיו והן על מנת להשאיר את הסביבה במצב ראוי לחיים עבור הדורות הבאים. כאשר קרינה בנייה ירוקה מתאגדים לכדי נושא אחד - הרי ברור שיהיו בשימוש בו הרבה יותר יתרונות מאשר חסרונות.

ניתן לומר שכיום מזעריים בלבד החסרונות של טכניקות הבנייה הירוקה ולא בכדי אנשים רבים פונים אל אנשי המקצוע המציעים שירותים בתחום זה. הנושא של קרינה נמצא בשיח הציבורי כל הזמן, שכן כיום ידוע שהקרינה הנפלטת ממכשירי הטלפון אינה מסוכנת ואפשר לעשות בהם שימוש גם במבנים סגורים וגם במשך פרקי זמן ארוכים. כשיודעים על כל החידושים והטכנולוגיות האלה - קל יותר להתנהל ולדעת מה כדאי או פחות כדאי לעשות.

לייעוץ חייגו: 03-6022210