קורס קרינה

 

קורס קרינה

 

קורס בנושא פליטות או דליפות של קרינה ו/או חומרים מסוכנים הוא קורס שאנשים רבים יכולים לגשת אליו ולעבור אותו אך הוא מומלץ בעיקר למי שכבר יש לו הכשרה או השכלה כלשהי בתחום ההנדסה או לימודי איכות הסביבה. קורס קרינה נדרש על מנת לעבוד בתור יועץ קרינה בחברות המציעות שירותים אלה הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים או מוסדיים. היועץ יהיה בעל השכלה רחבה מאד בתחום של חומרים מסוכנים או בעייתיים ויוכל לתת ייעוץ וחוות דעת בכל מקרה שבו מתגלה דליפה או קרינה של חומר הנחשב לבעייתי.

 

חברה המציעה שירותים של בדיקות קרינה מעסיקה בדרך כלל מהנסים בעלי ידע רחב והבנה מעמיקה בתחומים הקשורים בחומרים הנפלטים אל האוויר ועלולים לסכן את הקרקע, האוויר או מי השתייה. קורס קרינה מלמד את התלמידים לזהות אילו חומרים או שאריות של חומרים עלולים להימצא במקומות שונים, מה הערכים המותרים של חומרים מסוכנים להימצאות באוויר ומתי יש להיזהר ולנות אל גורם מוסמך לצורך פינוי או דיווח על מקור אפשרי לזיהום וסיכון בני אדם.

 

קורס קרינה מתאים גם למי ששמירה על איכות הסביבה היא נושא שמעסיק אותו, מעניין אותו וקרוב לליבו. אנשים רבין לוקחים נושא זה כמיזם אישי ונשבעים לעשות כל שביכולתם על מנת להגן על כדור הארץ מפני מפגעים, בין אם הם מעשה ידי אדם ובין אם מדובר במפגע טבעי. בזכות הנושאים שהם ילמדו בקורס הם יוכלו להתריע בפני דליפות של חומרים מסוכנים או קרינה ולהנחות את הדיירים או התושבים כיצד עליהם לנהוג על מנת לשמור על עצמם, על בני המשפחה שלה ועל חיות המחמד במידה וישנן בקרבתם.

 

קורס קרינה הוא קורס שכל אדם יכול למצוא כמועיל ומעניין. הקורס מהווה תנאי סף לתעסוקה בתחום של קרינה, איתור מקורות קרינה והדרכה של עובדים שונים בתעשייה - עובדי חשמל, עובדי בטיחות, עודים מתחום הבנייה ואפילו אדריכלים ומעצבי פנים. חוות הדעת המקצועית של בוגר קורס קרינה תתקבל ותהיה מוערכת מאד מפני שיש ביכולתה להציל חיים או לשמור על איכות חיים.

 

למידע אודות קורס הכשרת מודדי קרינה שיתקיים בחודשים מאי - יולי 2017 לחצו כאן

לייעוץ חייגו: 03-6022210