ייעוץ קרינה אלקטרומגנטית

ייעוץ קרינה אלקטרומגנטית

 

קרינה אלקטרומגנטית היא קרינה מסוג שנמצא בחיי היומיום שלנו כמעט בכל מקום. היא מהווה שם כולל סוגים אחרים של קרינה ולכן כאשר איש מקצוע נותן שירותים הקשורים לקינה זו, כמו ייעוץ קרינה אלקטרומגנטית הוא יכול לתת מענה ותשובות גם לסוגים אחרים של קרינה העלולים להעסיק לא מעט אנשים. קרינה זו גם נקראת בשם קרינה בלתי מייננת, כלומר קרינה שלא נפלטים ממנה יונים כלשהם ומקורה במכשירים או אביזרי תקשורת ורדיו (ובכללם טלפונים ניידים, מחשבים, מודמים וממירי טלוויזיה).

 

קרינה אלקטרומגנטית אינה חזקה מספיק על מנת לבצע שינויים בגופים או החפצים שבהם היא באה במגע. זו הסיבה שהקרינה הנפלטת מאנטנות סלולריות או ממכשירי הטלפון והמחשבים הניידים אינה מסוכנת, זאת בניגוד לדעה הרווחת לגביה. קרינה זו נוצרת משינויים החלים בשדה החשמלי ובשדה המגנטי שסביב הגוף הפולט את הקרינה ולכן מי שאינו מבין את העניין או לא בטוח בנוגע לבטיחות המגורים או ההתנהלות בקרבת גופים אלה יכול לבקש ייעוץ קרינה אלקטרומגנטית ולקבל הסבר מקיף ומעמיק שיעזור לו להבין את הנושא.

 

מי נותן ייעוץ קרינה אלקטרומגנטית?

 

מהנדסים שתחום ההתמחות שלהם הוא קרינה על כל סוגיה יכולים לתת ייעוץ בנושא של קרינה אלקטרומגנטית, לבצע בדיקות או מדידות על מנת לוודא שהערכים של קרינה זו או אחרת עומדים בתקנים או בערכים שאינם מסוכנים עבור מי שנמצא באותו המרחב שבו נפלטת הקרינה וכמובן להדריך את הלקוחות בנוגע להתנהלות נכונה כאשר מתעורר חשד לערכים גבוהים מדי של הקרינה. ייעוץ קרינה אלקטרומגנטית ניתן גם ללקוחות פרטיים המבקשים לוודא שמכשירי החשמל שברשותם עומדים בתקנים ולא מהווים סכנה (מכשירי מיקרוגל ותנורים, מחשבים מסוגים שונים וכמובן טלפונים ניידים).

 

כאשר ייעוץ קרינה אלקטרומגנטית ניתן מאדם מומחה בתחומו שזהו תחום העיסוק שלו - אין ספק שאפשר להסתמך על התשובות שלו ואפשר לקבל ממנו מענה מקיף ומושלם על כל שאלה או נושא המטריד את הלקוחות. חשוב תמיד להיות עם האצבע על הדופק וברגע שמתעורר חשד כלשהו - להזמין איש מקצוע שייתן תשובות וכמובן יוכל להרגיע את הלקוח.

לייעוץ חייגו: 03-6022210