ייעוץ קרינה

 

 

ייעוץ קרינה

 

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים פונים לקבלת ייעוץ קרינה מתוך לא מעט שיקולים וסיבות. מכיוון שבעת האחרונה ישנה חשיבות גבוהה מאד לנושא של שמירה על איכות הסביבה וההשפעה של הסביבה (המים, האוויר והקרקע) על הבריאות ואיכות החיים של בני האדם, הרי שכל אדם מעוניין לברר ולוודא שסביבת המגורים והשגרה שלו נקייה מסיכונים ואין בה פליטות או דליפות של חומרים העלולים לסכן את הבריאות שלו או של מי מבני המשפחה שלו. על מנת לבצע ייעוץ קרינה חשוב לפנות אל חברה מקצועית ומוסמכת מתחום זה.

 

חברה המציע שירותים של ייעוץ או בדיקות קרינה יכולה לתת חוות דעת מקצועית בשלל נושאים - פליטה של קרינה ממכשירי חשמל ביתיים (כמו מיקרוגל למשל) או מאנטנות סלולריות הממוקמות ברחבי העיר. בדיקה נפוצה ומוכרת היא בדיקה לאיתור פליטה של גז ראדון מהמקלטים של בתי מגורים משותפים ובמקרים מסוימים ניתן להזמין חברה של ייעוץ קרינה על מנת לאתר מוקדי רעש או לכלוך שעלול לגרום לזיהום אוויר חמור בקנה מידה גדול. יועץ מטעם החברה יגיע למקום הנבדק עם הציוד המשוכלל והמתקדם שלו ויוכל לאתר כל פליטה, קרינה או דליפה של חומר אשר עלול להוות סכנה בריאותית לציבור.

 

ברוב המקרים מי שעובד בתור יועץ של חברת ייעוץ קרינה יהיה בעל השכלה בנושאי הנדסה ו/או סביבה ותהיה לו זיקה חזקה לתחומים אלה. יתרה מזאת - ישנם יועצים ובודקים ששמו להם למטרה ושליחות בחייהם הפרטיים לוודא שהסביבה שבה חיים בני האדם תהיה נטולת סיכונים ככל האפשר ולכן יעשו כל שביכולתם על מנת לשמור על בריאות הציבור ועל כדור הארת כולו נקי וידידותי לחיים ומגורים בו.

 

גם לקוחות פרטיים וגם לקוחות עסקיים או מוסדיים יכולים כיום לקבל ייעוץ קרינה והבדיקות והמדדים יותאמו לסוג הלקוח, לאזור המגורים שלו ולאופי האנשים שגרים או עובדים באזור. לאחר ביצוע הבדיקה והמדידה אפשר יהיה גם לקבל את התוצאות שלהן וגם לקבל ייעוץ מקיף בנוגע להתנהלות נכונה במקום שבו אותרו הממצאים החשודים או הבעייתיים.

לייעוץ חייגו: 03-6022210