בדיקת קרינה סלולרית

בדיקת קרינה סלולרית

 

אין זה סוד שהטלפונים הניידים החכמים פולטים קרינה מסוג אלקטרומגנטי המכונה גם קרינה בלתי מייננת. על מנת שהפעילות שלהם תהיה תקינה ואפשר יהיה לעשות בהם שימוש אלחוטי הם צריכים להיות בקשר עם האנטנה בממוקמת בקרבת מקום ועל מנת שקליטה תגיע עד אליהם - חייבת להיפלט מהם קרינה בדרגה כלשהי. קרינה מסוג זה ידועה כקרינה שאין בה סיכון אך מדי פעם יש אנשים שחוששים לבריאות שלהם או לבריאות של הסובבים ומעדיפים לבצע בדיקת קרינה סלולרית וכך להיות בטוחים שרמת הקרינה הנפלטת אינה גבוהה או מסכנת.

 

את בדיקת הקרינה ניתן להזמין אצל אשי מקצוע שתחום הקרינה הוא תחום העיסוק העיקרי שלו, שכן אז אפשר להיות בטוחים שהוא יהיה הכי מקצועי שאפשר ויהיה מעודכן בכל השינויים והחידושים שחלו בתחום זה. בנוסף לביצוע בדיקת קרינה סלולרית הוא יוכל להסביר ללקוחות אודות סוג קרינה זה, התכונות שלו ודרך ההתנהלות הנכונה והבטוחה ביותר בקרבתו. ישנם סוגים נוספים של קרינה הנפלטים ממכשירים או אביזרים ביתיים - כמו מכשיר מיקרוגל או מחשב ואפשר לקבל מידע אודותיהם מאותו איש מקצוע המומחה בעולם הקרינה.

 

בדיקת קרינה סלולרית מבוצעת על ידי מכשיר מדידה הקולט את עוצמת הקרינה ומכשיר נוסף שאליו מחוברים החיישנים ומפענח את רמת הקרינה לכדי ערכים הידועים בתחום זה ויוכלו להיות מפוענחים על ידי  איש המקצוע. לאחר קבלת הנתונים (בדרך כלל ניתן לקבל את התוצאות בו במקום) אפשר יהיה לקבל החלטות, להבין האם יש סכנה או להנחות את הלקוח בדבר שימוש נכון וחסר סכנה במכשיר הטלפון הנייד שלו. כאשר כל המידע מונח לפניו - יכול הלקוח להבין בדיוק במה דברים אמורים ולקחת בחשבון את ההשלכות של השימוש בטלפון הנייד.

 

מומלץ לבצע בדיקת קרינה סלולרית מפעם לפעם וכך להיות רגועים שמכשירי הטלפון הניידים בטוחים לשימוש ולא צריך לדאוג משימוש בהם. חשוב לפנות אל איש המקצוע בכל מצב שבו דואגים או לא בטוחים שהמצב בטוח לשימוש. אפשר גם להתייעץ בטלפון עם מומחים לנושאי קרינה ולקבל את התשובות הדרושות.

לייעוץ חייגו: 03-6022210