אלמ"ג

אלמ"ג

 

בעולם המדעים והמקצועות הרבים מתבצע שימוש רב מאד בראשי תיבות או קיצורים על מנת להקל על מי שעוסק בתחום קיצורי דרך - שיביאו אתם גם קיצור של זמן העבודה או ההתעסקות בעניין זה או אחר. הקיצור אלמ"ג הוא ראשי התיבות של המילה אלקטרו מגנטיות (מילה שאפשר גם לרשום אותה כמילה אחת - אלקטרומגנטית) והיא קשורה במגוון נושאים שיש להם נגיעה לקרינה אלקטרומגנטית - פיזיקה, חשמל, קרינה או הנדסה. מיש בקיא בתחומים אלה לבטח יידע את העקרונות של הקרינה האלקטרומגנטית, איך היא משפיעה על חיי היומיום של כולנו ובאילו מקרים יש בה סכנה לעוברים או השבים.

 

קרינה אלמ"ג לא מהווה סכנה בדרך כלל והיא מכונה גם קרינה בלתי מייננת, כלומר שזהו סוג של קרינה שאינו משחרר יונים חופשיים לאוויר. קרינה מסוג זה משתחררת בדרך כלל ממכשירים ביתיים הנמצאים בשימוש שכיח - כמו טלפונים ניידים חכמים, מכשירי חשמל המתאימים למטבח ואמצעי תקשורת. כאשר מתעורר חשד לפעילות לא תקינה של מכשירים או אמצעים אלה - חשוב להזמין למקום איש מקצוע מומחה לתחום של קרינה על מנת שיאמוד האם מדובר במצב העלול להוות סכנה.

 

בנוסף לכך, מומחה לתחום של קרינה אלמ"ג יכול לתת מידע, עצות וטיפים בנושאים רבים הקשורים בהתנהלות נכונה ולא מסכנת עם אותם מכשירים ואביזרים. הטלפונים הניידים מהווים חלק בלתי נפרד מהחיים של כל אדם כיום וכאשר יודעים איך להתנהל איתם ולעשות בהם שימוש נבון, נכון ובטוח - אין סיבה שהם יהוו סכנה והשימוש בהם באמת מקל על ההתנהלות היומיומית של הפרט והמשפחה.

 

מומחי אלמ"ג נדרשים כאשר יש חשש לדליפת קרינה העלולה לסכן את האוכלוסייה או את הציבור הרחב. כמובן שהם גם אלה שיוכלו לתת ייעוץ או המלצות לתיקונים במידה ויש בכך צורך. אנשי מקצוע אלה נותנים גם ייעוץ בנוגע למכשירי חשמל ביתיים והם מגיעים אל בית הלקוח על מנת לבצע מדידות ובדיקות על מנת לוודא שערכי הקרינה תקינים ואין בהם סכנה כלשהי עבור מי שמתגורר בבית ומשתמש באופן שגרתי באותם המכשירים.

לייעוץ חייגו: 03-6022210